Rádi mlsáte, ale vaše aktuální dieta vám to neumožňuje? Co takhle zdravá jahodovo-malinová zmrzlina? Je to velice jednoduché.

Užijte si zdravé mlsání, bohaté na bílkoviny! Nutriční hodnoty: Tuk 2g, sacharidy 20,5g z toho cukry 4g. Bílkoviny 24,5g. (nutriční hodnoty se budou lišit v závislosti na použití jogurtu a proteinového prášku).

Proč protein? Proteiny (bílkoviny) jsou významnou skupinou látek zastávající v organismu nejrůznější funkce. Jednou z nich je funkce stavební, což znamená, že tvoří aktivní tělesnou hmotu. 

Proteiny jsou složeny z aminokyselin, přičemž určitá část je pro organismus esenciální. Tyto esenciální aminokyseliny je nutno přijímat v potravě. Je nezbytné dbát na jejich pravidelný přísun.

Kvalitní proteiny můžete vybrat v shopu InSportLine.cz

Zmrzlina bez éček, konzervantů a přebytečných sladidel s čerstvě natrhaným ovocem či kvalitní čokoládou? To není sen. To je DELLA CASA. Oblíbená produktová linie od TESCOMY, která je synonymem pro zdravé a domácí potraviny. Vyzkoušejte!

 

Jahodovo-malinová zmrzlina s proteinem
Vytisknout recept
Porce
2 porce
Porce
2 porce
Jahodovo-malinová zmrzlina s proteinem
Vytisknout recept
Porce
2 porce
Porce
2 porce
Suroviny
  • 250 g nízkotučného bílého jogurtu
  • 125 g malin
  • 50 g jahodového proteinu
Porce: porce
Poznámky k receptu

Vložte veškeré suroviny do mixéru a dokonale promíchejte. Takto vyrobenou směs dejte alespoň na dvě hodiny do mrazáku. Pak už vám nic nebrání si užít zdravé mlsání, bohaté na bílkoviny!

Před konzumací můžete vylepšit o kokos. Posypejte  zmrzlinu v misce rozdrceným kokosem... . 

Sdílet tento recept