Získejte zpět své peníze za své nákupu. Pro nákupy na internetu využijte „cashback“ portál Plná Peněženka.

PlnáPeněženka.cz je portál, na kterém můžete získat peníze zpět z nákupu. Při nákupu určitého zboží v některém ze stovek partnerských obchodů dostanete část peněz z ceny nákupu zpět. Celkem je do cashbacku na Plné Peněžence zapojeno více než 300 partnerů a neustále přibývají další. Vydělat si takto můžete až 15 % ze zaplacených částek svých nákupů.

Co je cashback

Vydělávání nakupováním pomocí cashbacku je metoda, kdy z každé své platby získáte část peněz zpátky na svůj účet. Nejedná se tedy o žádnou slevu. V případě, že kupujete zboží ve slevě, tak i zde získáte cashback, tedy část peněz na svůj účet.

Jediné co musíte udělat, abyste moli začít získávat peníze z nákupů, je registrovat se do programu cashback portálu PlnáPeněženka.cz a při nakupování jít na svůj oblíbený e-shop přes svůj účet na PlnéPeněžence.

A kdo to všechno zaplatí, když registrace je zdarma?

 Je to jednoduché. Obchodníci ( zapojené partnerské obchody ) mají vyčleněné finanční prostředky určené na marketingové účely. Mohou je investovat do reklamy nebo jakékoli jiné propagace. Pokud se stanou partnery cashback portálu, je jim umožněno vracet peníze samotným zákazníkům přímo při online nakupování.

Je to win-win situace. Obchodníci získají více klientů a získají tak jistotu, že své zboží prodají a zákazníci si jej koupí s tím, že dostanou část peněz zpět.

 

 PlnáPeněženka.cz

PlnáPeněženka.cz je cashback portál, který vznikl již v roce 2012 a od té doby ho v České republice používá přes 200 tis. lidí, což pasuje Plnou peněženku do role jedničky na trhu. Jen za první polovinu roku 2016 připsal portál svým uživatelům na odměnách 6 mil Kč.

Plná peněženka zaměstnává již 18 lidí a stále se rozšiřuje a nabírá další spolupracovníky. Uživatelé, mimo získaných peněz, oceňují především špičkovou zákaznickou podporu a velký výběr spolupracujících obchodů.

02

Zařaďte se i vy mezi spokojené uživatele Plné Peněženky a začněte na nákupech vydělávat ještě dnes. Jako vstupní bonus získáte hned na svůj účet prvních 50 Kč!

plus Patří mezi lídry trhu v ČR
plus zapojeno více než 300 partnerů
plus zpět až 15 % ze zaplacených částek svých nákupů
plus jednoduchá administrace a výplaty
plus vstupní bonus  50 Kč!
plus registrace zdarma

Plná Peněženka a 300 partnerů, z toho plynou skvělé nákupy a zároveň peníze zpět k vám na váš účet.

Obchody můžete vybírat z různých odvětví. Do systému PlnáPeněženka.cz jsou zapojeny velké, známé a oblíbené obchody.

Vybírat můžete například z kategorií a obchodů:

 • Móda – Astratex.cz, Zoot.cz, Answear.cz, Baťa.cz, Tchibo.cz, Daichmann.cz a další

 

 • Cestování – Invia.cz, Kiwi.com, Alex.cz, Dovolena.cz, Pampeliska.cz …

 

 • Domácnost, hobby, elektro – Kasa.cz, Mall.cz, Tescoma.cz, 4home.cz, Euronisc.cz, Nejlevnejsipneu.cz, Proděti.cz, SportObchod.cz a řada dalších známých obchodů

 

 • Slevové portály – Pepa.cz, Nákupvakci.cz, …

 

 • Jídlo a potraviny – DameJidlo.cz, MyFood.cz, Chefshop.cz, …

 

 • Drogerie, parfemy, zdraví – Notino.cz ( dříve Parfums ), Parfemy.cz, Krasa.cz, Pilulka.cz, Prozdravi.cz

 

 • Ostatní služby a finance – mBank.cz, iPojisteni.cz, LidskaSila.cz, Audioteka.cz …

Do systému PlnáPeněženka.cz jsou zapojeny i zahraniční obchody, například oblíbený AliExpress.com nebo DealExtreme.com a řada cestovatelských portálů.

Jak funguje PlnáPeněženka.cz

Celý systém je velmi jednoduchý a nakupovat přes plnou peněženku můžete doslova během několika minut. 

 1. Zaregistrujete se na PlnaPenezenka.cz
 2. Vyberete si obchod
 3. Objednáte si zboží
 4. Připíše se vám odměna
 5. Výplata odměny

 

 

Nyní jednotlivé body trochu podrobněji:

Zaregistrujete se na PlnaPenezenka.cz

Prostřednictvím registrace jsme schopni přiřazovat odměny k nákupům registrovaných uživatelů a připisovat je na uživatelské účty. Registrace je zdarma a ještě dostanete bonus ( viz níže )

Vyberete si obchod

Na PlnaPenezenka.cz vyhledáte váš oblíbený obchod nebo obchod, kde se chystáte nakupovat.

Objednáte si zboží

Přejdete do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a provedete nákup, jak jste zvyklí. Tím se návštěva zaeviduje a my můžeme přiřadit odměnu k vašemu uživatelskému účtu.

Nákup prosím neodkládejte na později, mohlo by dojít ke ztrátě spojení mezi PlnaPenezenka.cz a obchodem a nepřipíšou se řádně vaše peníze zpět.

Připíše se vám odměna

Po dokončeném nákupu připíšeme odměnu do 2 pracovních dní na váš uživatelský účet. Odměna bude ve stavu registrovaná. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem, které získáme od obchodníka během 2 až 60 dní. Odměny potvrzené obchodníkem mohou být ihned zařazeny do vaší příští výplaty.

Výplata odměny a bonusů

Výplatní minimum máme nastavené na pouhou 1 Kč. Své peníze si tedy můžete vybrat kdykoliv. Pokud však s výběrem počkáte alespoň na dosažení 100 Kč z odměn z vašich nákupů, do vaší výplaty automaticky přičteme všechny získané bonusové peníze – odměnu 50 Kč za registraci, odměnu 10 Kč za stažení lištičky do prohlížeče a až 8 000 Kč za doporučení kamarádům. Výplata je rychlá, peníze budete mít na svém bankovním účtu do 3 pracovních dní.

Proč je nutné se registrovat?

Prostřednictvím registrace jsme schopni přiřazovat odměny nákupům registrovaných uživatelů a připisovat je na uživatelský účet.

Co je to vstupní bonus?

Vstupní bonus je odměna uživatelům za registraci. Jeho výše je 50 Kč a vyplácíme jej ihned v první výplatě, která zahrnuje alespoň 100 Kč v odměnách získaných zpět ze svých nákupů.

 

Přes portál PlnáPeněženka.cz můžete nakupovat a zároveň šetřit každý den, 24 hodin denně. Můžete se přes něj účastnit různých slevových akcí jako např. Black Friday. Vyzkoušejte i Vy Plnou peněženku a získejte peníze zpět za své nákupy!