Jsem rád, že jste navštívili teto web. Vítejte na Domesio.cz

Web je jednoduše rozdělen na dvě části. Články a shop. Články přinášejí zajímavé informace a tipy pro krásný byt a úspěšný život. V shopu jsou představeny vybrané produkty pro dům a domácnost.

Produkty pro dům a domácnost

Připravili jsme pro vás zajímavé produkty pro dům a domácnost. S těmito produkty bude Vaše domácnost radostnější a zdravá.

Při výběru produktů, které zařazujeme na domesio.cz, klademe důraz na jejich kvalitu, prospěšnost pro vás, pro zdraví a pro přírodu.

Hlavní náplň tvoří různé přípravky z eko-drogerie pro čistou a zdravou domácnost. Pro Vaše tělo jsou určeny produkty přírodní kosmetiky. Zajímavá kategorie je věnována bytové kosmetice.

velký prostor je věnován ženám. Najdou zde nejen přírodní kosmetiku, ale také výrobky italské značka Organyc, která vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované 100% BIO bavlny, se kterou se budete cítit doslova jako v bavlnce.

Z dalších zajímavých tipů mohu doporučit Eko láhve a termosky nebo kategorii věnovanou úsporám energií – šetřete svou peněženku a přírodu zároveň.