Krásné dárky pro Vaše milé, Vaše životní partnery

love-581582_640

Úžasné valentýnské dárky

hearts-937664_1280

Urtekram vyrábí úžasnou a dostupnou 100% přírodní kosmetiku.

Všechny produkty Urtekam  mají certifikaci The Vegan Society (neobsahují  živočišné suroviny) a některé z použitých ingrediencí mají Fair Trade certifikaci. Samozřejmostí je netestování přípravků ani surovin na zvířatech.

Thierry Mugler Alien EdP 60 ml

 

Alien-cizinec, bytost přicházející odjinud, žena pocházející z jiného světa, mimo naši všednost. Je odlišná, ale přitom nám blízká.
 
Vyzařuje pozitivní energii, mír a magii. Sluneční, květinová, dřevitá, ambrová vůně, která je nabitá pozitivní energií.

Dárky pro pány

Nezapomínáme také na pány. Zde jsou tři naše tipy na krásné dárky pro mladíky, muže a pány …

hearts-937664_1280

Na závěr něco speciálního

Při navrhování designu Galaxy S7 a S7 edge nebyly učiněny žádné kompromisy. Výsledkem je dokonalá rovnováha designu a funkčnosti, která poskytuje pokročilé funkce v mimořádně elegantním těle.

Protože víme, že s telefonem Galaxy S7 nebo S7 edge strávíte hodně času, věnovali jsme mimořádné úsilí vytvoření unikátního a funkčního designu.

Vibrační vajíčko (kroužek) patří mezi absolutní novinky a unikátní erotické pomůcky na trhu. Je prvním kroužkem na světě, který ovládáte pomocí bezdrátového ovladače reagujícího na sebemenší pohyb Vaší ruky. Ovladač má dosahaž 12 m. Vajíčko je navrženo pro použití při milování v páru.
 

Reaguje na změny pohybu a mění tím automaticky vibrační profil. Vajíčko v elegantní černé barvě má povrch ze sametově jemného chirurgického silikonu

hearts-937664_1280