Přírodní tekutá mýdla a tělová mléka Yope nejen svou jemností k Vaší pokožce, ale velmi zajímavým a inspirativním designem svých obalů. Vlastnosti mýdel Yope a grafika etiket je jedinečná.

Výrobky Yope jsou šetrné z Vám, Vaší pokožce, ale také okolní přírodě okolo nás. Všechny ingredience jsou voleny tak, aby byly zdravé pro pokožku a zároveň přátelské k životnímu prostředí. I proto lze všechna mýdla i mléka používat i v případě, že máte citlivou pokožku.

Sortiment Yope zahrnuje mýdla do koupelen a speciální mýdla do kuchyně. 

Koupelnová a tělová mýdla

Koupelnová a tělová mýdla mají vždy na prvním místě starost o Vaší pokožku. Tělová mýdla mají vysoký obsah pečujících rostlinných olejů a stejně tak bambucké máslo či gel z aloe. Vybírejte z mlék z extraky z fíku, vanilky a skořice nebo neobvyklé verbeny.

Mýdla Yope obsahují minimálně 92 % přírodních surovin (mléka dokonce 97 – 98 %), které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahují parabeny, silikony, minerální oleje, umělá barviva či konzervanty ani SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate) běžné v konvenčních mýdlech, ba nezřídka i v mýdlech přírodních. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO).

Mýdla do kuchyně

V čem jsou tak speciální výše zmíněná mýdla do kuchyně?

V kuchyni je jste vystaveni nejen útokem různých látek na Vaši pokožku, ale různých pachů a vůní. A speciální složení mýdel do kuchyně účinně neutralizuje intenzivní a nepříjemné pachy například z česneku, cibule, čerstvých ryb a podobně. Vybírat můžete z několika neobvyklých, příjemných vůní jako je verbena (neboli sporýš či želeník), fík, hřebíček či vanilka se skořicí.

 

7583b87582b58bd9087f173f9510e27a-mleka

Přírodní tělová mléka Yope

Yope Regenerační tělové mléko - fík BIO (500 ml)

S bambuckým a murumuru máslem

Regenerační tělové mléko s vůní fíku obsahuje vysoké množství pečujících rostlinných olejů (makadamiový, BIO kokosový a olivový) a vyživující BIO bambucké a murumuru máslo.

  • Je perfektní pro každodenní péči o vysušenou pokožku se slabou pružností.

Mléko obsahuje přírodní extrakt z fíku, který pomáhá kožním buňkám bojovat proti volným radikálům. Taktéž stimuluje tvorbu kolagenu a intenzivně hydratuje. 

Yope Hydratační tělové mléko - vanilka a skořice BIO (500 ml)

Hydratační tělové mléko s vůní vanilky a skořice obsahuje vysoké množství pečujících rostlinných olejů (BIO arganový, BIO kokosový a mandlový), extrakt z aloe a vyživující BIO bambucké máslo. Je perfektní pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku.

Jeho vůně je kořeněná, sladká, lahodná.

Výtažky ze skořice a vanilky chrání před volnými radikály a zpomalují proces stárnutí kůže. Vanilka má protizánětlivé, zjemňující a omlazující účinky. Skořice zase brání růstu bakterií na kůži.

BIO arganový, BIO kokosový a mandlový olej pokožku vyživují a posilují její přirozenou obranou bariéru.

Extrakt z aloe neutralizuje podráždění a ulevuje od svrbění vysušené pokožky.

Yope Utišující tělové mléko - verbena BIO (500 ml)

Utišující tělové mléko s vůní verbeny obsahuje vysoké množství pečujících rostlinných olejů (BIO kokosový, olivový a dokonce BIO olej z baobabu), vyživující BIO bambucké máslo a protizánětlivé extrakty z verbeny a měsíčku.

  • Je perfektní pro každodenní péči o citlivou, suchou a podrážděnou pokožku
  • Jeho neobvyklá vůně je svěží a citrusová jako sorbet

utišující, protizánětlivé a regenerační účinky na suchou a podrážděnou pokožku

                +

BIO bambucké máslo, olivový olej a BIO olej z baobabu k tomu pokožku intezivně hydratují a chrání jí proti ztrátě vlhkosti i proti nepřízni počasí

Přírodní tekutá mýdla Yope

Yope Tekuté koupelnové mýdlo - verbena (500 ml)

Mýdlo s vůní verbeny (sporýše) je jemné k pokožce a hydratuje ji. Jeho neobvyklá vůně je svěží, citrusová, jemně kolínská.

Extrakt z verbeny má antibakteriální účinky a udržuje pokožku hebkou. Taktéž zmírňuje podráždění a má protizánětlivé vlastnosti. 

Yope Tekuté koupelnové mýdlo - fík (500 ml)

Mýdlo s vůní fíku je jemné k pokožce a hydratuje ji. Jeho vůně je svěží, ovocná, sladká, se středomořským nádechem.

Mýdlo obsahuje přírodní extrakt z fíku, který pomáhá kožním buňkám bojovat proti volným radikálům. Vitamíny B, C a cenné mikroelementy zvlhčují, zjemňují a regenerují kůži.

Vysoký obsah rostlinného glycerinu zanechá vaši pokožku hladkou, elastickou a vyživenou.

Yope Tekuté koupelnové mýdlo - vanilka a skořice (500 ml)

Mýdlo s vůní vanilky a skořice je jemné k pokožce a hydratuje ji. Jeho vůně je kořeněná, sladká, lahodná.

Mýdlo obsahuje přírodní extrakt z vanilky a ze skořicové kůry. Vanilka má protizánětlivé, zjemňující a omlazující účinky.

Skořice zase bojuje proti volným radikálům a brání růstu bakterií na kůži.

Vůně extraktů vás uvolní a povzbudí vaše smysly.

Tekuté kuchyňské mýdlo Yope

Yope Tekuté kuchyňské mýdlo - minerální (500 ml)

Účinně neutralizuje nepříjemné pachy

Jemné minerální mýdlo je vhodné speciálně do kuchyně, neboť účinně urychluje regeneraci pokožky a neutralizuje intenzivní a nepříjemné pachy například z česneku, cibule, čerstvých ryb a podobně. Jeho vůně je svěží a jemná – jako moře po bouři. Obsahuje 92 % přírodních surovin.

Mýdlo také obsahuje jemné a zvlhčující rostlinné extrakty, stejně jako vitamín B5 a allantoin, který klidní podráždění kůže.

Yope Tekuté kuchyňské mýdlo - hřebíček (500 ml)

Účinně neutralizuje nepříjemné pachy

Jemné zvlhčující mýdlo s hřebíčkem je vhodné speciálně do kuchyně, neboť je antibakteriální a neutralizuje intenzivní a nepříjemné pachy například z česneku, cibule, čerstvých ryb a podobně. 

Jeho vůně je kořeněná a lahodná – tak trochu jako perníček.

mýdlo obsahuje esenciální olej z hřebíčku – přísada s přírodním protiplísňovým, antibakteriálním a antiseptickým účinkem. Zlepšuje cirkulaci krve, stahuje póry a urychluje hojení jizev a akné.

Kde koupit mýdla Yope

Tekutá mýdla a tělová mléka Yope byla navržena z vášně pro originální a přírodní produkty i pro krásné a inovativní vůně. Stejnou vášeň pro přírodní produkty mají lidé v týmu Econea.cz

Econea.cz je internetový obchod zaměřený na produkty ekologické drogerie a jiných účinných a praktických produktů, které využijete ve vaší domácnosti. Všechny tyto produkty jsou šetrné k Vašemu zdraví i k přírodě okolo nás.

V e-shopu econea.cz naleznete i sortiment mýdel a tělových mlék Yope.

Prohlédněte si celou šíři sortimentu na Econea.cz