Co dětem za vysvědčení? Hit letošního roku FIDGET SPINNER je rozhodně potěší!

Při prvním pohledu na něj marně přemýšlíte, k čemu tahle věcička může sloužit. Když ji však uvidíte v rukou dítěte – ale klidně i dospěláka – zjistíte, že tahle hitovka letošního léta zabaví vaše ratolesti na dlouhé desítky minut. A jako bonus je něčemu i naučí a přiučí.

Točítko“, které dobývá svět

Určitě tomu svému spinneru dají vaše ratolesti brzy zajímavou přezdívku, jisté však je, že tyto „fidget toys“ neboli prstovky a soustředítka, dobývají celý svět. A není se co divit.

Fidget spinner

Fidget spinner

Patří vaše děti mezi ty méně soustředěné, musí si stále s něčím hrát, poskakují a nevydrží udržet pozornost? Dost možná i vy máte potíž ovládat se a neokusovat tužku, při telefonování nepochodovat po místnosti nebo si nepoťukávat – což zrovna u managerů nepůsobí nejlépe.

FIDGET SPINNER dokáže zklidnit lidskou mysl a uklidní děti stejně jako dospělé. Navíc tento malý trojúhelníkový tvar je dokonale skladný a naprosto nenápadný. Strčíte jej do kapsy a nikdo nic nepozná. Navíc vůbec nevypadá jako hračka, proto se nemusí za její používání stydět ani dospělí.

A to, že jeho účel – uklidnit mysl – spolehlivě funguje dokazuje fakt, že byl vyvinut za účelem uklidnění dětí s ADHD či autismem.

FIDGET SPINNER uchvátily svět – nechte se také překvapit

Je to až neuvěřitelné, ale tato malá věcička se dokáže v šikovných rukou roztočit až do neuvěřitelných 7 000 otáček a jdou s ní provádět skutečně neuvěřitelné kousky.

Vaše děti se jistě rády inspirují nejen u kamarádů, ale také sdílenými videi na internetu. Když totiž zvládnou roztočení mezi jedním či více prsty, balancování na prstu, dlani či hřbetu ruky, určitě začnou zkoušet roztočení a udržení rotujícího spinneru také na koleně, čele či nose a takové závody s kamarády, kdo dokáže roztočit spinner na delší dobu, to je panečku nekonečná zábava.

A věřte, že děti své prsty a mysl zaměstnají tak, že zapomenou nejen zlobit, ale třeba si i okusovat nehty, a vy můžete s pomocí spinneru přestat třeba kouřit, co říkáte?

Fidget spinner

Fidget spinner

Šikovná věcička za pár korun

Hračka, která nezabere vůbec žádné místo, můžete ji bezpečně používat v podstatě kdekoli – v čekárně u lékaře, v autobuse stejně jako při cestování autem. Spinner je zkrátka vděčný nejen svým přínosem a velikostí, ale také cenou.

Fidget spinner koupíte za pár korun – záleží jen na designu či vychytávkách, které tato prstovka umí. Nejen, že s ní vaše ratolesti můžou nacvičovat různé triky, vy jim můžete dopřát klidně ty nejroztodivnější modely spinnerů a sbírka se může klidně i rozšířit – samozřejmě za nezlobení či dobré známky.

Fidget spinner můžete svým dětem vybírat z různých barevných provedení, potisků, spinnery svítící ve tmě, či spinnery na baterie svítící s bílým či barevným LED osvětlením. Můžete vybrat vyloženě holčičí i naprosto drsně klučičí či vojenské modely – zkrátka COOL vzhled je vždy zaručen.

Objevíte však i modely spinnerů za mnohem vyšší částky, ovšem v odpovídajícím designovém zpracování od ozubených kol až po luxusní kousky připomínající spíše umělecké dílo z galerie.

Tak co, už víte, kterou vrtulku ( Fidget spinner ) pořídíte pro své děti za vysvědčení? A co říkáte, neodměníte se touto antistresovou hračičkou i vy?