Co používáte doma na čištění a mytí? Jaký máte hadřík nebo houbičku? Jste spokojeni s jejich kvalitou? Máme pro vás něco nového, a to revoluční hadříky E-cloth.

Proč revoluční? Dokonale čistí pouze s vodou – bez použití chemikálií odstraní špínu, mastnotu a až 99 % baktérií včetně E.coli.

Hadříky E-cloth

Hadříky E-cloth jsou vyrobeny z mikrovláken až tisíckrát tenčích, než vlákna bavlny. Každý hadřík se skládá z vláken specifických tvarů, délek a průměrů s ohledem na jeho účel. Mikrovlákna nečistoty i mastnotu rozbijí na na částečky, které pak zachytí a absorbují.

A pozor, nejsou jen na jedno použití! Výrobce garantuje až 300 vyprání každého hadříku, takže vám vydrží celé roky, ušetří tisíce korun a výrazně sníží váš dopad na životní prostředí. Takže velký přínos pro přírodu, ale také pro Vaši peněženku.

Hadříky E-cloth se vyrábějí v univerzální provedení nebo speciální pro různé povrchy. Najdou uplatnění v celé domácnosti a pomohou při úklidu kuchyně, koupelny, WC, okna a dalších místností a věcí ve vašem domě nebo bytu.

button

Sortiment hadříků E-cloth

E-cloth Univerzální hadřík E-cloth Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy E-cloth Hadřík na nerezové povrchy

E-cloth Univerzální hadřík

E-cloth Leštící hadřík na sklo a hladké povrchy

E-cloth Hadřík na nerezové povrchy

E-cloth Sada hadříků do koupelny E-cloth Sada hadříků do kuchyně E-cloth Sada hadříků na okna

E-cloth Sada hadříků do koupelny

E-cloth Sada hadříků do kuchyně

E-cloth Sada hadříků na okna

E-cloth Utěrka na nádobí i skleničky E-cloth Sada hadříků na sporáky a trouby E-cloth Sada hadříků do sprchy

E-cloth Utěrka na nádobí i skleničky

E-cloth Sada hadříků na sporáky a trouby

E-cloth Sada hadříků do sprchy

Jak fungují hadříky E-cloth?

Ptáte se jak fungují? Jak to možné uklidit bez chemie? Jde to, zde je postup:

Povrch pouze postříkáte vodou a utřete. Víc není potřeba. Mikrovlákna čistí tím, že špínu, mastnotu a bakterie rozbíjí na částečky, ty pak zachytí a absorbují.

Velkou výhodou je, že Hadříky E-cloth po sobě nezanechají žádnou špínu, ani zbytky úklidové chemie jako při běžném úklidu.

Jak o hadříky správně pečovat? Nepoužívejte aviváž, hadříky fungují bez chemie a tak není nutná ani na jejich praní. Výrobce doporučuje tento postup:

Při běžném používání proplachujte vodou, jednou za čas je vyperte v pračce s malým množstvím pracího prášku na maximálně 60° C. Nepoužívejte aviváž (která by obalila a zablokovala vlákna) ani bělidlo (které by vlákna rozkládalo). Nechte uschnout pověšené či v sušičce

Podívejte se na krátké video od firmy E-cloth:

O firmě E-cloth

Britská firma E-cloth vznikla v roce 1995 a každoročně vytváří nové produkty, aby vyšla vstříc novým trendům (například domácí povrchy z přírodního kamene, elektrické varné desky a jiné).

Kde koupit hadříky E-cloth

V České republice je distributorem unikátních hadříku E-cloth firma Econea, v jejich e-shopu si může výrobky E-cloth objednat. Mají velmi široký výběr i jiných produktů pro dům, byt a domácnost a to vše s maximálním zaměřením na ekologii, čistotu a úspory.

K jejich velkým přednostem patří

  • bohatý sortiment
  • většina zboží skladem
  • rychlé a spolehlivé dodání
  • levná doprava

Ceny dopravy shopu Econea.cz:

delivery-banner

 

Nyní jen zbývá hadříky E-cloth objednat a vyzkoušet!