Chcete skvělého pomocníka pro dodržování pitného režimu? Nemáte rádi vodu z petky? Chcete něco skvělého a designově čistého? Unikátní lahve ReTap jsou tu pro vás.

Ekologické skleněné lahve ReTap

Ekologické skleněné lahve ReTap vznikly v Dánsku s myšlenkou na plastové ostrovy v oceánech, které jsou tvořeny převážně jednorázovými PET lahvemi.

Jsou prostě báječné. Dobře se z nich pije a zároveň dobře vypadají.

Ekologické skleněné lahve ReTap

Jsou volbou pro všechny, kdo milují nádherný čistý skandinávský design a chtějí pít chutnou vodu z kohoutku místo podpory nesmyslných jednorázových produktů. Ne náhodou získaly ReTapky například prestižní ocenění Red Dot Design Award.

Všechny lahve ReTap mají nádherný čistý skandinávský design. Jsou vyrobeny z vysoce odolného borosilikátového skla (z 20 % recyklovaného). Neobsahují ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).

Na všechny lahve ReTap je doživotní záruka

Na všechny lahve ReTap je doživotní záruka. Pokud by vám praskly (i vaší vlastní chybou), výrobce garantuje výměnu.

Budete-li chtít přesto svou ReTapku dodatečně ochránit nebo designově odlišit a vylepšit doporučujeme i některý ze stylových originálních obalů.

Láhve ReTap v originálním obalu Láhve ReTap v originálním obalu Láhve ReTap v originálním obalu Láhve ReTap v originálním obalu

3 velikosti

Lahve ReTap jsou nabízeny ve třech velikostech ( objemech )

  • 0,3 litru
  • 0,5 litru
  • 0,8 litru

button

Lahve ReTap 0,3 litru

Ideální na cestu do práce. Krásně se vejde do tašky či kabelky a díky perfektně těsnícímu víčku se vám nic nevylije. I přes skromnější velikost se z ní díky širokému hrdlu pije stejně skvěle jako z větších lahví.

Lahve ReTap 0,5 litru

Nejprodávanější ReTapka báječně nahradí jednorázové PET lahve. Do práce, do školy ? Ano, hodí se všude 🙂

Lahve ReTap 0,8 litru

Objemná, velká a zároveň praktická. Na stůl do práce, na dlouhé cesty, do auta, tam všude si můžete sebou vzít láhev ReTap. Na stole se bude krásně vyjímat místo karafy … .

Ekologické skleněné lahve ReTap Ekologické skleněné lahve ReTap
Ekologické skleněné lahve ReTap Ekologické skleněné lahve ReTap

Materál – Borosilikátové sklo

Borosilikátové sklo, ze kterého je tato zdravá lahev vyrobená, je výjimečné – je odolné teplu i většině pádů, pevnější a přesto lehčí než běžné sklo. Prakticky to znamená, že do studené lahve můžete nalít vařící vodu a nemuset se bát, že praskne. Pokud vám dítko zvrhne láhev z konferenčního stolku, neměla by se rozbít (pokud tedy nemáte podlahu z betonu).

Borosilikátové sklo není jen tak obyčejné sklo. I díky výše uvedeným vlastnostem se borosilikátové sklo používá pro výrobu potápěčské techniky nebo laboratorního skla.

Jen upozorňujeme, že i přesto, že borosilikátové sklo je výrazně odolnější než běžné, tak je třeba s lahví zacházet opatrně – zcela nerozbitná samozřejmě není. Ale zkoušet nerozbitnost jako se šálky v Pelíškách asi nebudete … .

Pijte kohoutkovou! Kohoutková voda je o 99 % levnější než balená, takže se vám investice do lahve ReTap rychle vrátí. Za dobu její životnosti ušetříte tisíce korun.

Kde koupit láhve ReTap

Lahve ReTap naleznete v nabídce skvělého shopu Econea.cz, kde si můžete vybrat i další zajímavé a praktické výrobky a pomůcky pro Vaši zdravou a čistou domácnost.

 
336x280-heroes.png