Káva je nápoj lahodný i čarovný. S mlékem nebo bez, se šlehačkou nebo raději rovnou bez ní i bez cukru, plná životabudiče jménem kofein, nebo raději krotká, kofeinu prostá. Káva z různých světadílů, vždy však plná energie a dobré nálady, kterou na nás přenese. Zkrátka, káva je pro mnohé z nás vyloženě závislostí. 

V prvé řadě samozřejmě káva

Jistě, nic objevného, že? Zkuste však být krapet nápaditější a vybírejte kávu méně obvyklou, jinou, ať se u vás doma nese aroma kávy s vůní dálek. Vyzkoušet nové chutě můžete báječně pomocí praktických balíčků s několika druhy kávy v menších sáčcích pro přípravu dvou až tří káv. Můžete se tak zasnít s příjemnou chutí kávy a najít novou oblíbenou kávu. K poznávacímu balíčku káv můžete rovnou přikoupit dárkový poukaz na výběr kávy dle vlastního výběru třeba pro partnera nebo kamarádku, aby také poznali pravou chuť kávy. Trefné, nemyslíte?

 
 

Čerstvě mletá káva je rozhodně TOP!

Nic nepředčí aroma a chuť kávy čerstvě umleté. Ať už si zakoupíte sebelepší kávu v důmyslném obalu, bude jistě exkluzivní, leč kávu zrnkovou, kterou si namelete tady a teď zkrátka nic nepředčí. Mlýnků na kávu je jako hub po dešti, zkuste však vsadit na tradici a kupte si poctivý ruční mlýnek na kávu, který každý fajnšmekr rozhodně ocení. Bez práce totiž nejsou koláče, a každý, kdo si může zatočit mlýnkem, u toho prohodit pár slov s partnerem, cítit vůni kávy, vychutnávat si přípravu a těšit se na její popíjení, tuto pozornost ocení.

Kávovar do auta? Sen? Realita!

A pro milovníky kávy, kteří jsou stále na cestách doslova splněný sen. Tento inovativní kávovar skvěle padne do ruky, vypadá elegantně, ale především vám připraví horkou a chutí nabitou kávu.

Funguje po zapojení do 12V zapalovače, který má opravdu téměř každý vůz jakékoli značky. Do kávovaru pak stačí nalít obyčejnou a hlavně studenou vodu, kterou můžete snadno vozit sebou. Pak stačí vložit kávový sáček, ano, tady trochu zklameme milovníky mleté kávy, tento šikovný pomocník umí uvařit kávu jenom z těchto speciálních sáčků, chuť i cena je však srovnatelná. Voda vložena, káva také, stačí jen počkat na signál, který dává pokyn k tomu, kávovar jednoduše obrátit vzhůru nohama a zmáčknutím tlačítka získat lahodné espresso. 

A vám už teď chybí jen sehnat nějaký zajímavý hrneček, v kterém si svou oblíbenou kávu připravíte… 

Možností jak připravit kávu v autě a na cestách je mnohem více. Podívejte se jak připravit kávu na cestách, na výletě, na dovolený, v autě nebo ve stanu, přečtěte si článek: Jak na cestách připravit skvělou kávu.