Dnes vás chceme přivést na myšlenku, proč jsou nejrůznější výrobníky sody skvělým kuchyňským doplňkem, a je vcelku jedno, který výrobce jej pro vás designově vylepší. Design a cena je totiž zřejmě to jediné, v čem se odlišují. Výhody pak mají všechny výrobníky bublinek společné, a my vám je dnes představíme.

Obsluhu zvládne každý – dítko i babička

Kromě výměny bombičky zvládne vyrobit milióny bublinek opravdu každý. Samozřejmě, že z hlediska bezpečnosti byste svým dítkům měli asistovat, ale jinak na přípravě lahodného a osvěžujícího nápoje není vůbec nic složitého. Žádná složitá předpříprava – stačí napustit vodu z kohoutku a pak jen různými způsoby zmáčknutím tlačítka vpustit veselé bublinky.

S výrobníkem sody víte, co pijete

Nemusíte studovat etikety, a bát se, zda ve složení ochucené vody není nějaké záškodnické éčko, které sice vodu báječně ochutí, ale vašemu zdraví zrovna neprospěje. A hlavně v případě dětí je zdraví nejdůležitější. Zkrátka si jen zmáčknete výrobník tolikrát, kolik bublinek chcete mít a ochucení je už jen na vás – domácí sirupy či poctivý citrón a máta z přírody se o báječnou chuť postarají. Samozřejmě můžete využít i nabídky sirupů, které vyrábí sami výrobci bublinkovačů.

Zapomeňte na těžké tašky a ulevte svým zádům

Sami jistě nejlépe víte, jak moc je otravné, tahat se s taškami plnýma plastových lahví. Přes zimu jsme spíš čajíčkoví, tak našim zádům a rukám ulevíme. Co ale v létě nebo když se blíží rodinná oslava. Výrobník sody se však o vše hravě postará a vy už nebudete muset domů donést jedinou plastovou láhev od minerálky ani jiného nápoje.

SODASTREAM

Sodastream

Prokažte přírodě službu

Pokud vám není příroda alespoň trošku lhostejná, pak vás jistě potěší, že přispějete k její záchraně a pomůžete ji udržet v dobré kondici. Jen si zkuste spočítat, kolik plastových lahví za měsíc použijete, a co teprve za rok. Díky výrobníku sody vaše domácnost plastovou láhev na vodu nespotřebuje ani jedinou.

Korunka ke korunce

Kdo by nechtěl ušetřit nějakou tu korunku. A výrobník bublinek vám vaši peněženku nechá pěkně naplněnou – za nákup vod ušetříte měsíčně nemalé finanční prostředky. Samotný nákup bublinkovače se vám v závislosti na velikosti vaší rodiny a tom, kolik toho vypijete, může vrátit již za několik měsíců. Pak jedinou investicí je cca 2krát do roka výměna staré bombičky za novou a obyčejná voda z kohoutku.

 

O pitný režim máte postaráno 

Ruku na srdce, s pitným režimem bojujeme skoro všichni. Vodu – samozřejmě nealko – pijeme málo, čímž trpí celé naše tělo. Ovšem s tím je díky bublinkovači rozhodně konec. To, že máte doma kdykoli možnost udělat si lahodný bublinkový nápoj, se samo o sobě o váš dostatečný pitný režim postará.

Teď už jen chybí, vybrat si takový, který vám ladí s vaší kuchyní, nebo se vám zkrátka jen líbí na pohled.