Jak zahnat žízeň? Vyzkoušejte oblíbený SODASTREAM

3.8.2018

Dnes vás chceme přivést na myšlenku, proč jsou nejrůznější výrobníky sody skvělým kuchyňským doplňkem, a je vcelku jedno, který výrobce jej pro vás designově vylepší. Design a cena je totiž zřejmě to jediné, v čem se odlišují. Výhody pak mají všechny výrobníky bublinek společné, a my vám je dnes představíme.

Obsluhu zvládne každý – dítko i babička

Kromě výměny bombičky zvládne vyrobit milióny bublinek opravdu každý. Samozřejmě, že z hlediska bezpečnosti byste svým dítkům měli asistovat, ale jinak na přípravě lahodného a osvěžujícího nápoje není vůbec nic složitého. Žádná složitá předpříprava – stačí napustit vodu z kohoutku a pak jen různými způsoby zmáčknutím tlačítka vpustit veselé bublinky.

S výrobníkem sody víte, co pijete

Nemusíte studovat etikety, a bát se, zda ve složení ochucené vody není nějaké záškodnické éčko, které sice vodu báječně ochutí, ale vašemu zdraví zrovna neprospěje. A hlavně v případě dětí je zdraví nejdůležitější. Zkrátka si jen zmáčknete výrobník tolikrát, kolik bublinek chcete mít a ochucení je už jen na vás – domácí sirupy či poctivý citrón a máta z přírody se o báječnou chuť postarají. Samozřejmě můžete využít i nabídky sirupů, které vyrábí sami výrobci bublinkovačů.

Zapomeňte na těžké tašky a ulevte svým zádům

Sami jistě nejlépe víte, jak moc je otravné, tahat se s taškami plnýma plastových lahví. Přes zimu jsme spíš čajíčkoví, tak našim zádům a rukám ulevíme. Co ale v létě nebo když se blíží rodinná oslava. Výrobník sody se však o vše hravě postará a vy už nebudete muset domů donést jedinou plastovou láhev od minerálky ani jiného nápoje.

SODASTREAM

Sodastream

Prokažte přírodě službu

Pokud vám není příroda alespoň trošku lhostejná, pak vás jistě potěší, že přispějete k její záchraně a pomůžete ji udržet v dobré kondici. Jen si zkuste spočítat, kolik plastových lahví za měsíc použijete, a co teprve za rok. Díky výrobníku sody vaše domácnost plastovou láhev na vodu nespotřebuje ani jedinou.

Korunka ke korunce

Kdo by nechtěl ušetřit nějakou tu korunku. A výrobník bublinek vám vaši peněženku nechá pěkně naplněnou – za nákup vod ušetříte měsíčně nemalé finanční prostředky. Samotný nákup bublinkovače se vám v závislosti na velikosti vaší rodiny a tom, kolik toho vypijete, může vrátit již za několik měsíců. Pak jedinou investicí je cca 2krát do roka výměna staré bombičky za novou a obyčejná voda z kohoutku.

 

O pitný režim máte postaráno 

Ruku na srdce, s pitným režimem bojujeme skoro všichni. Vodu – samozřejmě nealko – pijeme málo, čímž trpí celé naše tělo. Ovšem s tím je díky bublinkovači rozhodně konec. To, že máte doma kdykoli možnost udělat si lahodný bublinkový nápoj, se samo o sobě o váš dostatečný pitný režim postará.

Teď už jen chybí, vybrat si takový, který vám ladí s vaší kuchyní, nebo se vám zkrátka jen líbí na pohled.

 

 

 

 Přečtěte si také:

Jak přejít na DVB-T2

Jak přejít na DVB-T2

"DVB-T2 je budoucí standard pozemního televizního vysílání v České republice, který přináší divákům jejich oblíbené pořady ve vysokém HD rozlišení....

číst více
Jak vybrat smoothie mixér

Jak vybrat smoothie mixér

Jak vybrat smoothie mixér. Na co se zaměřit při výběru nového smoothie mixéru? Víme a rádi Vám poradíme. Projděte si návod: Jak vybrat nejlepší smoothie mixér.

číst více

0 komentářů

0 komentáøù