Znáte to. Máte od přírody vlasy rovné jako hřebíky a vaše veškerá snaha o jakoukoli vlnku je zcela marná a končí s ranní mlhou či nepatrným vlhkem. Kdo má zase kudrnatou hřívu, touží po rovných vlasech s objemem jako proutek. Ať už patříte k první či druhé polovině, zcela jistě oceníte revoluční ionizační hřeben.

Ranní honička, tlačenice v koupelně a vaše vlasy nevstaly zrovna pravou nohou. Ionizační hřeben během krátké chvilky, za kterou si běžně učešete své vlasy, dokáže vykouzlit na vaší hlavě dokonale hladký a upravený účes. Je jedno jestli se vám vlasy vlní, nebo naopak máte sice vlasy rovné, ale zcela nepoddajné a žijící si svým životem.

Možná právě jsou jen příliš nabité statickou elektřinou, a proto si každý vlas dělá doslova co chce. Ionizační kartáč však každý vlas naučí slušivému chování a do té doby neupravený účes bude nyní vypadat vždy skvěle, smyslně a šik.

Braun Satin Hair 7 Iontec BR710 kartáč na vlasy
Braun Satin Hair 7 Iontec BR710 kartáč na vlasy

Ionizační hřeben – šetrnější příbuzný žehličky na vlasy

Kromě dokonalého vzhledu, který dopřeje vaší nespoutané hřívě, je ionizační hřeben velice šetrným pomocníkem, a nijak nezatěžuje a neničí vaše vlasy. Proto pokud jste dosud právě z těchto důvodů žehličku doma nechtěli, ionizační hřeben je její modernější a zdravější variantou. Chytrá technologie zbaví vlasy negativních iontů, které právě váš účes elektrizují a krepatí. Ionizační hřeben zvládne mnohé:

  • funguje jako žehlička na vlasy

  • poslouží jako obyčejný kartáč na rozčesání vlasů

  • masíruje pokožku vaší hlavy

S kartáčem se navíc dostanete až k pokožce hlavy, což s žehličkou není možné, váš účes tak začíná už u kořínků každého vlasu.

Ionizační kartáč BABYLISS HSB100E

Ionizační hřeben s LCD displejem

ionizacni kartac Orava ZVK-206

Varianta s LCD displejem umožní přesné nastavení potřebných stupňů, které přehledně vidíte na displeji a teplotu kdykoli můžete regulovat po 5 stupních.

Upravíte si tak nahřátí přesně dle svého typu vlasů a máte je po celou dobu plně pod kontrolou. Kdykoli můžete použít bezpečnostní pojistku na vypínači a hřeben se okamžitě vypne a začne se rychleji ochlazovat.

 Neváhejte,

výsledek rozhodně stojí za to.