Přípravek Erectan je doplněk stravy ve formě tabletek určený pro muže k jednorázovému využití v intimních chvílích. Přípravek může být podáván dlouhodobě.

Užívání přípravku Erectan je jednoduché a pohodlné. Je formě tobolek, je volně prodejný také v lékárnách (bez lékařského předpisu) a díky vhodnému složení ho mohou užívat i diabetici.

Výhody přípravku Erectan

 

 • Maximální bezpečnost přípravku
 • Použití kvalitních surovin
 • Dostupnost
 • Certifikovaná výroba

Při výrobě přípravku Erectan se používají pouze nejkvalitnější dostupné suroviny. Vždy je dbáno na čistotu nebo sílu extraktu použitých látek a surovin.  Erectan® 400 mg  již obsahuje novou účinnější formu L-Arginin alfa-ketoglukarát a ne běžně využívanou variantu aminokyseliny Arginin.

Nejen kvalita surovin, ale i maximální důraz na kvalitu při výrobě, používání nových technologií a certifikace výrobních prostor ( HACCP ), zajišťuje bezpečnost a účinnost přípravku.

 

 • U přípravků Erectan® nejsou známé žádné nežádoucí vedlejší účinky

Erectan® 400 mg je extra silný doplněk stravy určený pro muže k jednorázovému užití v intimních chvílích.

Složení přípravku Erectan

Přípravek Erectan® 400 mg obsahuje: L-Arginine alpha-ketoglutarate, L-Arginine base, L-Citrulline, L-Ornithine alpha-ketoglutarate, L-Lysine HCL.

L-arginine alfa-ketoglutarát – Zvyšuje produkci oxidu dusíku, který má primární vliv na prokrvení pohlavních orgánů.

V jedné tobolce:

 • L-Arginine alpha-ketoglutarate 133 mg,
 • L-Ornithine alpha-ketoglutarate 89 mg,
 • L-Arginine base 71 mg, 
 • L-Citrulline 71 mg,
 • L-Lysine HCL 36 mg.

Erectan zabral proti Viagře bez nechtěných následků,  Marek, 49 let  ( erectan.cz )

2 kapsle Erectanu a mohl jsem 2x po sobě, Honza, 41 let  ( erectan.cz )

Dávkování přípravku Erectan

Doporučené dávkování přípravku Erectan® 400 mg je:

 • 1-2 tobolky cca 60 minut před započetím sexuálního aktu. 

Maximální denní dávka je 4 tobolky.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Erectan

Erectan 400 mg je extra silný doplněk stravy určený pro muže k jednorázovému užití v intimních chvílích.

O výrobci

Přípravek Erectan® 400 mg vyrábí na trh dodává firma Herbo Medica s.r.o. Firma se zabývá výrobou a výzkumem přípravků na podporu erekce. Jejím druhým okruhem zájmu a vývoje je řada přípravků určená ke komplexní péči o atopickou pokožku.

Pro podporu erekce a kvalitní sexuální život mužů nabízí:

Erectan Forte

Extra silný doplněk stravy s okamžitým účinkem pro správnou funkci erekce. Obsahuje unikátní kombinaci látek podporující dokonalé prokrvení pohlavních orgánů obohacené o extrakty bylin podporující mužskou sexualitu. Balení 20 tobolek.

Erectan ManLONG

Bylinný přípravek s dlouhodobým účinkem pro správnou erekci. Opírá se o receptury ověřených čínských herbářů a zároveň o nejmodernější vědecké poznatky. 2 měsíční kůra pro muže ve formě 120 tobolek.

Erectan intim gel

Obsahuje stimulující látky pro správnou funkci erekce a lepší prokrvení pohlavních orgánů. Výsledkem je podpora pevnosti u mužů a na své si přijdou také ženy, které při stimulaci s gelem pocítí vyšší míru vzrušení. Skvělá konzistence i výjimečná vůně. Obsah balení: 50 ml

Upozornění a poznámky

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Při současném užívání léků pro léčbu sexuální dysfunkce nebo oběhového systému doporučujeme konzultaci s lékařem. Skladujte na suchém a tmavém místě, při teplotě do 25 °C. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.