Čistá a zdravá domácnost? Účinné prostředky na úklid bez chemie znečišťující odpady a přírodu kolem nás? Ano, jde to všechno dohromady. Využijte, chtělo by se vykřiknout, sílu ekologické drogerie Bio-D

Za přípravky Bio- D je úžasný příběh malé anglické rodinné firmy, která se pustila do výroby přípravků pro domácnost a dala si za cíl vyrobit účinné prostředky pro domácnost a zároveň s minimálním dopadem svých výrobků na životní prostředí při výrobě i používání.

 

 

Historie firmy Bio-D od roku 1988 je pevně svázaná s výše uvedeným cílem. A ten se daří plnit. Výrobky Bio-D získaly mnoho prestižních ocenění a jsou certifikovány The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation.

Více o manufaktuře Bio-D se můžete dozvědět na jejich webu: www.biodegradable.biz

Produkty a přípravky Bio-D

Ve svých produktech Bio-D používá vysoce kvalitní a bezpečné přísady a kdekoliv je to možné, využívá rostlinných surovin z obnovitelných zdrojů.

Důležité také je, že zásadně netestuje na zvířatech, nepoužívá geneticky modifikované ani živočišné suroviny (všechny produkty jsou tak vhodné pro vegany) a své výrobky balí do z větší části recyklovaného materiálu.

Sortiment přípravků Bio-D je přizpůsoben a upraven pro celou domácnost. Vyberte si přípravky Bio-D pro úklid, praní prádla. Mytí nádobí nebo oceňte skvělá mýdla v koupelně.

3 naše tipy z dílny Bio-D:

Bio-D Aviváž

Univerzální koncentrovaná aviváž určená pro použití v pračce a pro jemné materiály i pro ruční praní. Chrání vlákna, zanechává prádlo jemné, usnadňuje žehlení. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku.

Bio-D Aviváž Bio-D Aviváž s vůní levandule Bio-D Aviváž s vůní jalovce a mořské řasy

Můžete si vybrat z několika variant

Bio-D Prášek na praní

Univerzální prací prášek použitelný v pračce i pro ruční praní. Vyrobený čistě z přírodních zdrojů. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Bez dráždivých enzymů

Bio-D Prášek na praní (1 kg) Bio-D Prášek na praní (2 kg) Bio-D Prášek na praní (12,5 kg)

Na kolik jednotlivé balení Pracího prášku Bio-D vystačí? Zde je přehled

1 kg: 17 dávek

2 kg: 33 dávek

12,5 kg: 210 dávek

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce

Bio-D Tekuté mýdlo na ruce - bez vůně (500 ml) Bio-D Tekuté mýdlo - aloe vera a limetka (500 ml) Bio-D Tekuté mýdlo - s vůní pelargónie (500 ml)

Příjemné a velmi rychle účinkující tekuté mýdlo na ruce. Odstraní 99,9% bakterií. Certifikovaný pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku.

Výrobky Bio-D neobsahují: palmový olej, fosfáty, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, umělé vůně ani umělá barviva.

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany.

Všechny produkty jsou taktéž vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami.

Vyzkoušejte produkty Bio-D ve Vaší domácnosti

> > Koupit produkty Bio-D

468x60-heroes.png