Připravil jsem velkou dávku inspirace na dárky. Od malých drobností přes praktické nádobí a přístroje až po krásné designové kousky. Pokud si stále nevíte rady s dárkem pro maminku, pojďte se podívat!

 

Sada, která působí neuvěřitelně něžným a romantickým dojmem. Košíky jsou velmi univerzální a praktické, takže je budete moci využít jako krásné dekorace i pro uložení drobnost

Luxusní wok pánev PRESIDENT pro smažení, vaření i napařování asijských pokrmů. Díky třívrstvému sendvičovému provedení celé nádoby je teplota uvnitř woku rovnoměrná a stálá. Pro smažení, vaření i napařování pokrmů tak postačí nízký nebo střední výkon sporáku a malé množství tuku.

Sencor SKS 4030WH kuchyňská váha s vyjímatelnou nerezovou miskou pro snadnou a hygienickou údržbu. Jistě Vás potěší velký LCD displej (40 x 18 mm) s kontrastním podsvícením.

Módní velkokapacitní nákupní taška s pevnou ocelovou konstrukcí je ideálním pomocníkem na nákupy, které nechcete nosit v rukách.Největším benefitem tohoto modelu je možnost nastavení výšky držadla

Osvěžte se vynikajícím koktejlem z čerstvého ovoce a zeleniny. Kdykoli dostanete chuť na ovocné či zeleninové smoothie, ledovou kávu nebo další dobroty, pomůže vám smoothie maker SM 3370 – SMOOTHIE TO GO.

S kvalitním kuchyňským robotem zvládnete většinu prací v kuchyni jednoduše a rychle za pomoci jediného přístroje. Kuchyňské roboty dovedou mixovat, šlehat, sekat, krájet, hníst, odšťavňovat i strouhat a mlít.

Vyberte si kvalitu v podobě kuchyňských robotů značky Sencor 

Hrnec má 9 funkcí – fondue, pomalé vaření, dušení, smažení, vaření, fritování, grilování, zapékání, vaření v páře. Aby mohla být všestrannost hrnce splněna, součástí balení je i nezbytné příslušenství: fondue set 6 vidliček, mřížka na vaření v páře, mřížka na grilování, odkapávací mřížka na přebytečný olej, fritovací koš.

Pákové espresso Sencor SES 2010BK má ve výbavě nerezový filtr pro 1 nebo 2 šálky kávy. Jeho výhodou je extra místo pro velké hrnky, protiskluzová úprava základny a funkce krátkého předspaření. Espresso Sencor je v černém designu a hodí se téměř na každou kuchyňskou linku.

Prohlédněte si také další inspiraci na dárky pro tatínka nebo si vyberte něco z nabídky pro kutily a zahrádkáře. Nechte se inspirovat!