Sport

Speciální vánoční TRX balíček 8v1

Závěsný systém TRX® Move i pro úplné začátečníky. Vytrénujte dokonale své tělo, posilte své CORE. TRX® Move je nyní nabízen ve speciálním vánočním balíčku, kde naleznete dalších sedm skvělých fitness pomůcek z dílny TRX, to vše za zvýhodněnou cenu

Původní cena je 5309 Kč, nová speciální vánoční cena je 3990 Kč

Součástí tohoto vánočního balíčku je:
1ksZávěsný systém TRX® MOVE (ORIGINÁLNÍ produkt TRX®)Závěsný systém TRX® MOVE (ORIGINÁLNÍ produkt TRX®)
1ksTRX® Neviditelný závěsTRX® Neviditelný závěs
1ksTRX® Šejkr Blender Bottle® ClassicTRX® Šejkr Blender Bottle® Classic
1ksTRX®  podložka na cvičeníTRX® podložka na cvičení
1ksTRX® Mini Band extra lehkýTRX® Mini Band extra lehký
1ksTRX® Mini Band lehkýTRX® Mini Band lehký
1ksTRX® Mini Band středníTRX® Mini Band střední
1ksTRX® Pěnový válec 406mmTRX® Pěnový válec 406mm

TRX® Move

TRX® Move je skvělou tréninkovou pomůckou pro pokročilé i pro úplné začátečníky. Pomocí video tréninků ( návody a videa jsou součástí balení ) budete schopni si i sami zacvičit z pohodlí domova. Máte zde vše, co potřebuje pro domácí posilovnu.

Spolu s TRX a dalšími fitness pomůckami také dostanete:

  • 6 video tréninků
  • Plakát se cviky v 7 jazycích
  • Závěsnou kotvu
  • Kotvu pro zavěšení do dveří
  • Vak na uložení TRX® Move

Cvičení na závěsném TRX systému je velmi jednoduché a zároveň velmi efektivní. Je to skvělý prostředek pro zlepšení vaší kondice a posílení tzv. středu těla neboli Core.

Závěsný systém TRX®, využívající jako zátěž pouze hmotnost vlastního těla, byl vyvinut pro posílení svalstva, eliminaci zranění a maximalizaci výsledků.

Je možné cvičit doma , na chatě, na zahradě, na výletě, v přírodě, záleží jen na vás. TRX se dá zavěsit téměř kdekoliv.

TRX® Mini Band

TRX® Mini Bandy jsou sice krátké, ale díky jejich odporu si perfektně vybudujete sílu celého těla díky mnoha druhům cvičení. Trénink s nimi zvýší intenzitu vašeho výkonu bez nutnosti přidávání jakéhokoliv závaží.

Pomocí bandů se můžete rehabilitovat po zranění, perfektně provést strečink před i po cvičení nebo mohou být použity pro všeobecný silový trénink, kdy cvičíte s vlastní vahou. Poskytnou vám tak progresivní rezistenci při tradičním cvičení, jako jsou například dřepy či bench-press.

Obvodová délka 60 cm.

Více informací a kompletní výběr najdete na webu 3DFitness >>

TRX® Pěnový válec

Pro uvolnění svalů před i po cvičení. Nenechte své svaly trpět a pořádně je protáhněte s TRX® pěnovým válcem. Začnou se rychleji zotavovat a vám tak nehrozí, že vás bude druhý den bolet celé tělo.

Cviky prováděné na pěnovém válci pomáhají posilovat a stabilizovat svalstvo kolem páteře. Uvolňují svalové napětí v těle, šíji a mezi lopatkové svaly, čímž ulevují od bolesti zad.

Pěnový válec je nabízen ve více rozměrech. Kompletní nabídku si projděte na 3DFitness.cz >>

3DFitness je oficiálním distributorem ORIGINÁLNÍCH TRX® pro ČR a SR. Celý sortiment TRX patří k velmi oblíbenému fitness nářadí pro cvičení s vlastní váhou těla. Vyzkoušejte TRX!

 

Jak správně a efektivně posílit střed těla? A co to vlastně core ( střed těla ) je? Praktické rady pro cvičení, ukázky cviků a vysvtlení vše okolo cer si projděte na webu sportigo.cz v článku: Posilujte své core, posilujte svůj střed těla