Zdraví, Nákupy

Měsíc s Purity Vision – 15% sleva na Purity Vision

Tradiční měsíční akce na shopu Econea, shopu pro každodenní hrdiny, kteří mají rádi svět kolem sebe. Po celý únor si můžete vybrat produkty Purity Vision s slevou 15%. Pouze na econea.cz.

platí do 29.2.2020

 Značku Purity Vision založili Vladimír a Shanti Lusíkovi. Inspirovali se cestami po světě a přináší 100% přírodní produkty pro krásu z různých zemí za přátelské ceny. Maroko, Afrika, Filipíny a Bulharsko Vás opečují doma. 

Purity Vision – Fair & eko vymazlená

Hlídají férové pracovní podmínky, znají se s farmáři a suroviny sbírají ručně. Balí do recyklovatelných obalů, jezdí na CNG a frčí na zelenou energii. Mají sbírku motýlů nadupaných certifikací. Netestují na zvířatech, ale na sobě.

„Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý.“

Ze sortimentu … 

  • V zimním počasí tělo i žaludek uvítají účinky bambuckého másla a kokosových olejů (RAW, panenský, bez vůně nebo farmářský).
  • Pokožku promaže marocký jíl, tělové máslo pro dospělé a pro děti, arganový olej, opunciový olej nebo balzám na rty.
  • Rozmazlujte se:  ajurvédská koupelová sůl, wellness sada a kávový peeling.
  • K jaru Vás přiblíží květové vody levandulová, heřmánková nebo květinová voda pro miminka.  
  • Královskou péči vám dopřeje růžová voda z ručně sbíraných okvětních plátků bulharské růže damašské.

Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks)Blahodárné a všestranné použití

Tři druhy kokosových olejů v BIO kvalitě se ukrývají v této praktické dárkové sadě. Jedinečnou vlastností kokosových olejů je jejich univerzálnost. Lze je využívat jak v kuchyni, tak i jako kosmetiku.

Sada obsahuje Raw BIO Kokosový olej, BIO Panenský Kokosový olej a BIO Kokosový olej bez vůně.